חיפוש
Close this search box.

ALL ON 4

עד לפני מספר שנים, אנשים שאיבדו את שיניהם, נאלצו ללכת עם תותבות, שהן פלטות היוצאות מהפה. הדבר גרם לאי נוחות רבה וגם לספיגת עצמות בשתי הלסתות. עצמות הלסתות הן עצמות פונקציונליות – כלומר, עצמות שכאשר יש בהן שיניים או שתלים, הן נותרות בגובה מסוים. כאשר אין בהן כלום, הן נספגות או מאבדות מגובהן. רבים מהאנשים נטולי השיניים, מתקשים, עם השנים, לשאת את התותבות.

השתלות שיניים רגילות הן פתרון חלקי

השתלות שיניים מהוות פתרון המאפשר את עיגון התותבות ואת יציבותן בפה. הדבר משפר באופן משמעותי את איכות החיים ואת תחושת הביטחון הכללית. במקרים רבים, שיקום טוטאלי באמצעות שתלים, הוא טיפול ממושך ומסובך וכרוך בהשתלות עצם והרמות סינוס. לעיתים, לא ניתן לבצע השתלות רבות מסיבות רפואיות במטופלים מתבגרים.

הפתרון המומלץ יותר – ALL ON 4

בדיוק בשל בעיות אלה, והשאיפה לפשט ולקצר את תהליך השתלת השיניים, פותחה שיטת ALL ON 4. בשיטה ייחודית זו, מוחדרים לכל לסת 4 שתלים בלבד ועליהן מבריגים תותבת של כל השיניים בלסת. השיטה מבוססת על החדרת השתלים בזוויות של עד 45 מעלות, וע"י כך, ניתן להימנע מהצורך בבניית עצם, אם בהרמות סינוס (לסת עליונה) או בהגבהות עצם (לסת תחתונה).

טכנולוגיית השיקום הינה מתקדמת ביותר ומתאימה להעמסה מידית של השיניים על גבי השתלים – הדבר מאפשר לאדם שעבר השתלה ליהנות, עוד באותו היום משיניים קבועות שאינן ניתנות להוצאה. גם אם יש מספר שיניים בפה, ניתן לעקרן ביום הניתוח.

השיטה מיושמת בהצלחה מזה 15 שנה ברחבי העולם. השתלים מיוחדים והם של חברת Nobel Biocare השוודית, הנחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בפיתוח במחקר של השתלות שיניים.

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​